Realizace interiéru a podlahy „na klíč“

Provádíme i realizace interiéru a podlahy na klíč

Provádíme kompletní podlahářskou činnost dodávky podlah a dveří, včetně realizace interiéru a podlahy na klíč za pomoci našich interiérových designerů.

Chystáte rekonstrukci stávajícího bydlení? Toužíte po nové a moderní podlaze podle současných trendů? Zavolejte nám a domluvte si osobní schůzku. V oboru podnikáme již 20 let. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionální práci našich zaměstnanců patříme ke špičkám na českém trhu. Nechte své starosti s rekonstrukcí bytu nebo domu na nás.

Nabízíme služby spojené s realizací interiéru a podlahy na klíč. S námi se nebudete muset o nic starat. Sdělte nám svoje představy a finanční rozpočet.  Na základě vaší poptávky vám vypracujeme nezávaznou nabídku a předběžnou cenovou kalkulaci.

Provádíme komplexní služby včetně počátečního návrhu, samotné realizace zakázky až po finální předání zákazníkovi.

Dodržujeme platné normy a předpisy a bezpečnost práce

spolupracujeme pouze s předními výrobci a dodavateli podlah, dveří a stavební chemie. na provedené práce poskytujeme záruku a záruční a pozáruční servis.

Přijďte se podívat do našeho podlahářského studia v Říčanech u Prahy. Vyberte si u nás z aktuální kolekce nejmodernějších typů a barevných provedení podlah, dveří a doplňků. Realizujeme také atypické a specifické zakázky.

Náš servis obsahuje i služby spojené s osobním poradenstvím a  dopravními službami – materiálů.

Na internetu nás můžete nalézt po zadání klíčových slov interiéry Praha, interiery Praha, interiéry střední Čechy nebo interiery střední Čechy.

Realizace interiéru a podlahy na klíč od NOVÉ INTERIÉRY s.r.o.!