O nás

Dodáváme a instalujeme kvalitní podlahy a dveře do vašich domovů i kanceláří

Zaměřujeme se na dodání různých typů podlahových krytin a dveří. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Na českém trhu působíme již 20 let a patříme k předním podlahářským firmám. Nabízíme špičkové komplexní služby včetně možnosti konzultací a poradenství. Víme, jaké jsou současné trendy v bydlení a kam směřuje moderní design. Pomůže vám vybrat podlahy a dveře podle vašeho stylu. Každý klient má jiné představy a finanční možnosti. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Garantujeme individuální přístup.

Naši poradci a technici prochází pravidelným proškolováním. Používáme pouze certifikovaný materiál od spolehlivých výrobců. Na provedené práce a dodané výrobky poskytujeme záruku. Na základě dohody s klientem provádíme také pozáruční servis. Jsme pojištěni pro případ způsobení škody. Používáme pouze legálně zakoupený software, pravidelně kalibrované a servisované vybavení.

Díky nejmodernějším technologickým postupům a precizně prováděné práci patříme mezi top firmy na českém trhu. Dodáváme kvalitní dveře a podlahy, které vám budou dělat radost, protože jedině proto se k nám zákazníci vracejí. Cílem našeho teamu je vaše maximální spokojenost.

Hlavní činností naší společnosti NOVÉ INTERIÉRY s.r.o je:

Dodávka a instalace podlah

Nabízíme kompletní dodávky různých druhů podlahových krytin do komerčních prostor, nebytových prostor, bytů a rodinných domů. Dodáváme jen to nejlepší, co současný trh nabízí.

Zrealizovali jsme již velké množství zakázek k absolutní spokojenosti klientů. Účastnili jsme se také několika developerských projektů.

Dodávka a instalace dveří

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude s důvěrou vracet a bude nás dále doporučovat. Specializujeme se také na specifické nebo nestandardní zakázky.

Jsme schopni vyrobit a dodat atypické dveře a dveřní zárubně. Navrhneme pro vás optimální řešení.

Další služby a servis

Vyberte si u nás z široké nabídky podlahových krytin, podlahkoberců a doplňků.

Přijďte se podívat co je nového ve světě podlah a dveří. Navštivte naše podlahové studio v Říčanech u Prahy. Odborný personál vám ochotně poradí s jakýmkoliv dotazem. Garantujeme vám bezproblémové parkování.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník

Ukázky naší práce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Vyberte si u nás z široké nabídky podlahových krytin např. vinylové podlahy, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, koberce, plovoucí podlahy, korkové podlahy přírodní linoleum.

Přijďte se podívat co je nového ve světě podlah a dveří. Navštivte naše podlahové studio v Říčanech u Prahy. Odborný personál vám ochotně poradí s jakýmkoliv dotazem. Garantujeme vám bezproblémové parkování.

Vypracujeme vám nezávaznou nabídku a cenovou kalkulaci

Domluvte si osobní schůzku, na které dojednáme potřebné podmínky vaší objednávky. Vyplňte poptávkový formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.  V případě jakýchkoliv dotazů nám můžete napsat e-mail nebo zavolat.

Navštivte naše podlahové studio v Říčanech u Prahy. Ochotný a proškolený personál vám s výběrem podlahové krytiny, dveří, dalšího příslušenství a doplňků rád poradí. Garantujeme vám bezproblémové parkování.

Oblast našeho působení je Praha, Praha a okolí, Říčany a střední Čechy.

NOVÉ INTERIÉRY s.r.o. - dodáváme kvalitní podlahy a dveře!