Pro stavby / projektanty

Jsme seriózní podlahářská firma s 20letou praxí v oboru

Díky dlouholetým zkušenostem s dodávkou a instalací podlah a dveří do řady developerských projektů, máme našim zákazníkům stále více co nabídnout.

Nabízíme komplexní servis od zpracování cenové nabídky až po předání kompletní a dokončené zakázky. Spolupracujeme jen se spolehlivými a prověřenými dodavateli kvalitního materiálu a výrobků.

Naši montážníci jsou profesionálové výhradně českého původu, kteří odvádí práci dle požadavku investora. Na všechny výrobky a provedenou práci poskytujeme záruku. Všechny námi dodané podlahové krytiny a dveře jsou certifikované a splňují stanovené normy.

Ke všem klientům přistupujeme individuálně a umíme najít řešení téměř každé nestandardní situace.

V případě zájmu jsme schopni zajistit pouze samotné dodávky materiálu a výrobků (podlahové krytiny, dveře, obložkové zárubně, stavební chemii, přechodové lišty, soklové lišty a veškeré příslušenství).

Individuální přístup

Zaměřujeme se na kompletní dodávky podlahových krytin a dveří do bytových, nebytových i komerčních prostor. Zrealizované zakázky si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Nabízíme zprostředkovatelské provize.

Oblast našeho působení je Praha, Praha a okolí, Říčany a střední Čechy.

Pokud máte o naše odborné služby zájem, vyplňte poptávkový formulář. Budeme vás co nejdříve kontaktovat. V případě jakýchkoliv dotazů nám napište e-mail nebo zavolejte.

NOVÉ INTERIÉRY s.r.o. – specialista na špičkové podlahy a dveře!